Płytki Granitowe Polerowane Juparana 60x60x1,5

Płytki granitowe polerowane. Szary kolor sprawia iż ten materiał dekoracyjny pasuje do każdej przestrzeni. Granitowe płytki polerowane wybierane są głównie do przestrzeni wewnętrznych.

 

240,44  / m²

Dostępność: Na stanie

Faktyczna Powierzchnia (m²) 0.36
Łączna cena 86,56 
Waga 20 kg
Wymiary 60 × 60 × 1,5 cm
Rodzaj materiału

Granit

Powierzchnia

Powierzchnia polerowana

Waga 1 opakowania [kg]

20

Sztuk w opakowaniu

1

Ilość m2 w opakowaniu

0,36

Grubość

1.5

Format

60×60

Kolor

szary

Płytki Granitowe polerowane Juparana

Płytki granitowe polerowane Juparana

Polerowane płytki granitowe to jeden z popularniejszych materiałów dekoracyjnych. Powszechnie wykorzystywany w dużych inwestycjach oraz projektach indywidualnych. Granit to gwarancja trwałości oraz dobrego stylu

Płytki granitowe polerowane – zastosowanie:

– posadzki kamienne wewnętrzne 

– płytki granitowe do kuchni, łazienki, salonu, przedpokoju

– elewacje z kamienia naturalnego

– okładzina na murki, ogrodzenia 

– płytki granitowe na ta

Skontaktuj się z nami i zamów próbkę tego kamienia !

Rodzaj kamienia – Granit

Powierzchnia – Polerowana

Format – 60x60x1,5

Przy zakupie większych ilości cena podlega negocjacji

Płytki granitowe Juparana

Granit to kamień szlachetny, o dużych właściwościach użytkowych. Wykończona powierzchnia ma kolor czarny, z osadzonymi na niej błyszczącymi kryształkami, których refleks jest jasny. Sprawia wrażenie nieba wypełnionego gwiazdami. Lustrzana powierzchnia granitu podkreśla jego kolorystykę i estetyczny wygląd.

Płytki granitowe są bardzo wytrzymałe. Z tego względu często są wybierane jako materiał na posadzkę w takich pomieszczeniach, jak hotele, kina, teatry, galerie, sale konferencyjne, a także supermarkety. W każdym miejscu, w którym wymagana jest trwała posadzka, a do tego przyjemna w odbiorze wizualnym, tam wykłada się ją płytkami granitowymi.

Granit to kamień uniwersalny, doskonale się nadaje do pomieszczeń firmowych, sklepowych, również świetnie się sprawdza w domu i mieszkaniu, np. w salonie czy pokoju gościnnym, w przedpokoju, w łazience i w kuchni. Spotyka się płytki granitowe polerowane także w formie okładziny ściennej. Również często wybiera się płytki granitowe do pokrycia elewacji budynku. Granit to kamień wyjątkowo odporny na warunki atmosferyczne, dlatego doskonale się nadaje na pokrycie powierzchni zewnętrznych.

Oferujemy Państwu wybór płytek granitowych polerowanych do wszelkich powierzchni, na których właściwości antypoślizgowe nie są aż tak istotne. Wskazane jest zatem, aby wykładać płytkami grafitowanymi polerowanymi raczej przestrzenie wewnątrz budynku, niż na zewnątrz, np. podłoga w korytarzu, klatka schodowa, parapet, blat kuchenny. Te miejsca są bezpieczne. Wyłożenie płytkami granitowymi polerowanymi powierzchni pred budynkiem niesie pewne zagrożenie na wypadek np. deszczu, śniegu, mrozu, wilgoci.

Estetyka płytek granitowych to efekt długotrwałej pracy zakładów kamieniarskich. Wykorzystane tam maszyny polerskie po wielu godzinach polerowania nadają granitowymi lustrzaną powierzchnię. W takiej formie dopiero nadaje się on do wykonania płytek granitowych polerowanych. Technika polerowania wydobywa z granitu całe piękno, które ukryte jest pod surową i chropowatą warstwą kamienia.

Płytki polerowane granitowe pozwalają zachować czystość w pomieszczeniu. Łatwo się je myje, wystarczy woda i wilgotna szmatka, aby zetrzeć z powierzchni wszelkie nieczystości: kurz czy pył.

Często można się spotkać z opinią, że granit posiada swój ponadczasowy wygląd. Ten kamień zawsze jest modny i praktyczny. Jeżeli zdecydują się Państwo na czarne płytki granitowe Juparana, dokonacie doskonałego wyboru. Posadzka wyłożona granitem to inwestycja na długie lata i komfort jej użytkowania.

Impregnacja płytek granitowych polerowanych

Wszystkie elementy granitowe, w tym płytki granitowe Juparana można i trzeba odpowiednio impregnować. Takie zabezpieczenie jest koniecznym zabiegiem, jeżeli myślimy o tym, aby cieszyć się estetyczną i lśniącą powierzchnią granitową długie lata. Nasza firma oferuje Wam doskonałej jakości impregnaty do kamienia. Posiadamy szeroką gamę tego rodzaju preparatów.

Płytki granitowe – wytrzymałe i praktyczne

Najważniejszymi właściwościami płytek granitowych polerowanych jest połączenie wytrzymałości z doskonałym wyglądem. Struktura granitu składa się z wielu minerałów, które posiadają różne kolory. Zapewnia to doskonały efekt wizualny – mozaika mieniąca się w różnych wzorach, takie odnosi się wrażenie spoglądając na powierzchnię granitu. Ta właściwość sprawia, że granit jest kamieniem efektownym w odbiorze. Wytrzymałość granitu znana jest od dawna, jest on wyjątkowo odporny na ścieranie i wszelkie urazy mechaniczne. Granit nie poddaje się zmiennym warunkom pogodowym. Nie ma znaczenia, czy temperatura jest niska czy wysoka, czy jest słonecznie, pada deszcz czy śnieg, struktura i wygląd granitu pozostają nienaruszone. Od dawna już uznaje się granit w budownictwie za kamień mrozoodporny. Ponadto nie ulega zabrudzeniu i posiada niską chłonność wilgoci.

Płytki granitowe polerowane wewnątrz budynku

Czarny granit posiadający barwę czarnego nieba doskonale się nadaje do wyłożenia wnętrza pomieszczenia. Z racji tego, że płytki granitowe są odporne na wahania temperatury, z powodzeniem można nimi wyłożyć powierzchnię koło kominka. Efekt wizualny będzie doskonały, a ponadto nie ma zagrożenia, że płytki się zniszczą, pękną od wyższej temperatury emitowanej przez rozpalony kominek. Płytki polerowane Juparana można również wykorzystać do obłożenia murków wewnętrznych, np. pomiędzy kuchnią a salonem. Czarny granit wygląda niezwykle, gdy połączy się go z jasnym wystrojem wnętrz. Odznacza się i wyróżnia na jasnym tle. Płytki granitowe z powodu niewielkiej chłonności wilgoci można również zastosować w łazienkach. Granit nadaje się do wszystkich powierzchni wewnętrznych. Powierzchnie granitowe to nie tylko modne i ekskluzywne rozwiązanie, ale przede wszystkim praktyczne i estetyczne. Nadają pomieszczeniom splendoru i pewnej magii. Zawsze budzą poważanie wśród osób odwiedzających nasz dom.

Płytki granitowe polerowane na zewnątrz budynku

Płytki granitowe Juparana wykorzystuje się do wyłożenia balkonów, tarasów, altan czy ogrodzenia. Stanowią doskonałą dekorację w przestrzeni zewnętrznej. Ogrodzenie wyłożone płytkami granitowymi prezentuje się bardzo efektownie, zwraca uwagę i jest wyznacznikiem wyższego statusu społecznego. Granit w otoczeniu zieleni to doskonała kompozycja z kolorami natury. Nieruchomość, w której wykorzystano do wyłożenia granit, jest o wiele bardziej cenna, niż wyłożona innego rodzaju materiałem.

Granit to kamień uniwersalny, nadaje się do wnętrz i powierzchni zewnętrznych. Płytki granitowe polerowane Juparana rekomendujemy do wnętrz budynków. Zapewnią im estetyczny wygląd i nadadzą pomieszczeniu ponadprzeciętnego charakteru.

Scroll to Top