-19%

Płytki Granitowe Polerowana Brąz Królewski 60x60x1,5

Płytki granitowe w brązowym błyszczącym kolorze. Polerowana powierzchnia płytki granitowej dodatkowo uwydatnia jego bogatą kolorystykę. Powszechnie używany jako granit dekoracyjny.

Original price was: 210 zł.Current price is: 169,72 zł.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 57,60 
/ m²

Dostępność: Na stanie

Faktyczna Powierzchnia (m²) 0.36
Łączna cena 61,10 
Waga 18 kg
Wymiary 60 × 60 × 1,5 cm
Rodzaj materiału

Granit

Powierzchnia

Powierzchnia polerowana

Waga 1 opakowania [kg]

18

Sztuk w opakowaniu

1

Ilość m2 w opakowaniu

0,36

Kolor

Brąz

Grubość

1.5

Format

60×60

Płytki Granitowe Brąz Królewski

Płytki granitowe polerowane Brąz Królewski G664 

Polerowane płytki granitowe to jeden z popularniejszych materiałów dekoracyjnych. Powszechnie wykorzystywany w dużych inwestycjach oraz projektach indywidualnych. Granit to gwarancja trwałości oraz dobrego stylu

Płytki granitowe polerowane – zastosowanie:

– posadzki kamienne wewnętrzne 

– płytki granitowe do kuchni, łazienki, salonu, przedpokoju

– elewacje z kamienia naturalnego

– okładzina na murki, ogrodzenia 

– płytki granitowe na taras

Skontaktuj się z nami i zamów próbkę tego kamienia !

Rodzaj kamienia – Granit

Powierzchnia – Polerowana

Format – 60x60x1,5

Cena transportu 179zł brutto za paletę

Przy zakupie większych ilości cena podlega negocjacji2

Płytki granitowe polerowane – znana dekoracja

Kamień naturalny jest ponadczasowym materiałem wykończeniowym, który sprawdza się w wielu aranżacjach. Tworzone z niego płytki polerowane są odpowiednim surowcem budowlanym dla ludzi lubiących eleganckie style, jak i osób ceniących minimalizm. Na decyzję zakupu płytek granitowych wpływa znacząco wytrzymałość tego materiału. Można zatem stosować go nie tylko we wnętrzach, ale również poza domem. Materiał ten można zauważyć choćby na budynkach użytku publicznego. Trwałość granitu sprawia, że nawet po wielu latach wciąż prezentuje się estetycznie jak na początku. Polerowana odmiana płytek granitowych to dobra inwestycja na posadzkę, ściany czy forma dekoracji parapetów czy klatek schodowych. Poza domem można zauważyć ich zastosowanie jako dekoracja donic ogrodowych czy fontanny.

Zastosowanie płytek granitowych wewnątrz

Płytki tworzone z kamienia naturalnego nadają każdemu pomieszczeniu charakteru. Sprawiają, że całe wnętrze staje się o wiele bardziej wyjątkowe. Na końcowy świetny efekt wpływa struktura płytek granitowych. Każdy z kafelków jest inny, ponieważ długoletnie procesy fizyczne, które oddziałują na tworzenie się tego materiału, wpływają na ich unikalność. Dzięki temu surowcowi można osiągnąć naprawdę niepowtarzalny styl pomieszczenia. Na granit polerowany decydują się zwłaszcza te osoby, które chcą osiągnąć szykowny wystrój. Dzięki swoim właściwościom jest to materiał, który spełni nawet największe wymagania jakościowe. Zaletą jest dobre przewodnictwo ciepła, dlatego granit jest chętnie łączony z ogrzewaniem podłogowym. Świetna lustrzana powłoka dodaje elegancji wnętrzu. Przy dodatkowym zaimpregnowaniu płytki granitowe stają się bardzo proste w pielęgnacji. Nie zbierają dużych zabrudzeń. W salonach dobrym rozwiązaniem jest udekorowanie nimi obudowy kominka. Będą również dobre jako dekoracja parapetów. Jako dodatek to z pewnością sprawdzony surowiec.

Zastosowanie płytek granitowych w kuchni, łazience oraz salonie

Polerowane płytki granitowe są bardzo estetycznym materiałem wykończeniowym, którego wzoruje trwałość. Dzięki temu można śmiało wykorzystywać go w różnych pomieszczeniach domowych. Sprawdzi się w salonie, kuchni oraz łazience. Granit przybiera bardzo odmienną kolorystykę a wzornictwo zawarte w strukturze pozwala na tworzenie bardzo wymyślnych stylów. Z pewnością granit doda elegancji pomieszczeniu. Będzie to dobre rozwiązanie do aranżacji nowoczesnych, jak i klasycznych. Zastosowanie płytek granitowych na posadzce ułatwi nam jej czyszczenie. Zwłaszcza w łazience będzie to zaleta, kiedy podłoga nie będzie zbierała różnych zabrudzeń czy zacieków. W kuchni to także mądra inwestycja, patrząc na możliwość zabrudzeń podczas przygotowywania posiłków. Polerowana odmiana jest dobrym pomysłem w niewielkich wnętrzach, gdyż optycznie powiększa pomieszczenie. Można wykorzystać płytki granitowe nie tylko na podłogę czy ściany, lecz również w formie blatów kuchennych. Ich korzyścią jest mała nasiąkliwość wodą, co sprawdzi się zwłaszcza w pomieszczeniach typu łazienka, gdzie wilgotność powietrza jest podwyższona. Warto dodatkowo zaimpregnować płytki, aby zniwelować ryzyko odbarwień. Mimo wszystko to materiał bardzo solidny, którego struktura przez długie lata nie będzie naruszona 

Cena płytek granitowych

Na początku warto zaznaczyć, że płytki granitowe są bardzo trwałe i estetyczne. Nie tracą one żadnych swoich zalet w upływem lat. Nawet po długim czasie będą wciąż wyglądały jak nowe, ponieważ są one tworzone z kamienia naturalnego. Wszystko to powoduje, że jest to inwestycja warta swojej ceny. Mimo wszystko jest to wydatek rzędu 100 zł za metr kwadratowy. Jest to oczywiście średnia cena, ponieważ jest uwarunkowana miejscem kupna tego materiału. Koszt zamontowania płytek to natomiast 100-150 zł za metr kwadratowy. Najważniejsze, żeby płytki zostały dokładnie zamontowane, aby mogły być eksploatowane przez bardzo wiele lat bez żadnych problemów. Warto zatem zainwestować więcej w dobrego specjalistę, który da nam gwarancję jakości płytek na długi czas.

Scroll to Top