Blaty kuchenne

Blaty, głównie w kuchniach, są bardzo istotnym elementem wyposażenia – spełniają zarówno funkcje użytkowe, jak i dekoracyjne, dlatego nie powinniśmy oszczędzać na ich jakości. Najlepsze będą z pewnością blaty kamienne. Spośród nich warto zwrócić szczególną uwagę na blaty granitowe.

Granit jest rodzajem skały magmowej. Ma różne odcienie barw zaczynając od szarego poprzez biały a na granicie czarnym kończąc. Naturalne właściwości tego minerału wręcz zachęcają do zastosowania go w budownictwie. Jest to bardzo twardy materiał, który wykazuje dużą wytrzymałość na ścieranie lub zarysowania. Jest doskonałym budulcem na blaty kuchenne i łazienkowe. Granit jest bardzo odporny na wysokie temperatury, co w blatach szczególnie kuchennych odgrywa bardzo dużą rolę. Położony na powierzchni granitowej gorący garnek lub inne naczynie nie powinno pozostawić żadnych śladów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości blaty z kamienia. Kierujemy ją głównie do mieszkańców województwa pomorskiego – Gdańsk, Gdynia oraz Sopot to te miasta, w których z powodzeniem realizujemy najwięcej zamówień. Obraz nowoczesnej kuchni zmienia się intensywnie – zgodnie z dzisiejszymi trendami– kuchnia powinna być zarazem funkcjonalna i stylowa. Ta druga cecha dla każdego Klienta może oznaczać co innego.

Nasze blaty z kamienia naturalnego idealnie wkomponowują się jednak w różne aranżacje – od tradycyjnych, rustykalnych, do minimalistycznych. We wszystkich w/w kategoriach – godne polecenia są głównie blaty z granitu, wyjątkowo trwałego i estetycznego, żeby nie powiedzieć – luksusowego materiału, z którego, dzięki bogatemu doświadczeniu i nowoczesnym technikom – potrafimy wydobyć wszystko to, co najpiękniejsze.

Polecamy najwyższej jakości blaty kamienne, szczególnie blaty granitowe, zarówno do małych, jak i większych kuchni, o różnej architekturze ścian.